Popularne posty

Murzyn

Pewna 50-cio letnia, biała kobieta wsiadła do zatłoczonego samolotu. Podeszła do swojego miejsca i zobaczyła, że miejsce obok wykupił jakiś murzyn! Zdegustowana natychmiast wezwała stewardessę i zażądała nowego miejsca. Uargumentowała to mówiąc:
- Nie mogę siedzieć obok kogoś takiego!
Stewardessa odpowiedziała:
- W czym tkwi problem?
- Jak to? Nie widzi Pani? On jest czarny!
- Proszę poczekać, zaraz sprawdzę, czy są jeszcze jakieś wolne miejsca.
Po sprawdzeniu okazało się, że w klasie ekonomicznej nie było już więcej wolnych miejsc. Było jednak ostatnie miejsce w pierwszej klasie, więc stewardessa omówiła problem z kapitanem samolotu. Po ok. 10 minutach wróciła i oznajmiła kobiecie:
-Proszę Pani, niestety nie mamy już więcej wolnych miejsc w klasie ekonomicznej, jednak okazało się, że jest ostatnie wolne miejsce w pierwszej klasie. Naszą zasadą jest, aby nigdy nie przesadzać osób z klasy ekonomicznej do pierwszej. Tym razem jednak, ze względu na ryzyko skandalu do jakiego może dojść z powodu konieczności przebywania obok tak nieprzyjemnej osoby, kapitan zezwolił na przesiadkę z klasy ekonomicznej do pierwszej.
Zanim kobieta zdążyła cokolwiek powiedzieć, stewardessa zwróciła się do czarnego mężczyzny i powiedziała:
- Dlatego proszę Pana, gdyby był Pan tak uprzejmy zabrać swoje rzeczy, to przesadzilibyśmy Pana do pierwszej klasy, ponieważ kapitan zgadza się, że nikt nie powinien siedzieć obok tak nieprzyjemnej osoby.
W tym momencie pozostali pasażerowie, rozbawieni całą sytuacją, wstali i zaczęli klaskać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tutaj wpisz komentarz :)

Popularne posty